Prekių aprašymo paslauga

Kodėl verta rinktis prekių aprašymo paslaugą?

Ką nors parduodami, niekada nepamirškite į savo prekes pažiūrėti iš pirkėjų pusės. Į ką jūs atsižvelgiate įsigydami kokią nors prekę? Į kainą, į pardavėjo patikimumą, į kokybę ar į kitus kriterijus? Daugėjant įvairių parduotuvių, jums nebeužtenka tik pasiūlyti žemesnę kainą nei konkurento. Jums netgi nebeužtenka pateikti kokybiškas nuotraukas – tai daro vis daugiau parduotuvių. O dargi jei esate nedideli ir tik pradedantys veiklą bei norite susilaukti sėkmės, jūs turėtumėte daryti netgi daugiau nei daro senosios ir didžiosios parduotuvės, kurios per ilgus metus turi įgytas patikimų parduotuvių reputacijas.

Vienas iš svarbiausių darbų, kuriuos turėtumėte atlikti prekiaudami internetu, yra kokybiški prekių aprašymai. Apie prekes suteikti tinkamą informaciją buvo svarbu visais laikais, dar net tuomet, kai nebuvo interneto. Atsiradus prekybai internetu, tai tapo tiesiog privaloma ir tam yra kelios priežastys:

* klientai lengviau išsirinks tinkamą prekę – sumažės grąžinimų kiekis.
* skaitydami aprašymus, klientai daugiau laiko praleis svetainėje – klientai geriau įsimins jūsų parduotuvę bei svetainė bus kokybiškesnė, kurioje vartotojai praleidžia ilgesnį laiką.
* daugiau kokybiško teksto apie prekes – lengviau klientai atras jūsų internetinę parduotuvę per paieškos sistemas.

Trumpas prekių aprašymas internetinėms parduotuvėms

Kiekviena prekė, kurią galite parduoti ar galime įsigyti, turi bent trumpą aprašymą etiketėje. Dažniausiai etiketėje nurodoma prekės sudėtis ar kita pati svarbiausia informacija. Ji nebūna kūrybiška ar priverčianti klientą pirkti, tačiau šie duomenys suteikia pirkėjui svarbiausią informaciją. Tai padeda klientui lengviau ir greičiau pasirinkti kokios prekės jam reikia, taip pat kyla mažiau klausimų apie prekę bei nereikia papildomai susisiekti su jumis ir laukti kol atsakysite. Laukimas gali versti apsigalvoti, o laukiant atsakymo, klientas turi laiko rasti tokią pačią prekę kitoje vietoje, kur galbūt bus suteikta visa informacija.

Taigi nesuteikdami net minimalios informacijos apie prekę, jūs galite prarasti potencialius klientus, suteikiate jiems laiko persigalvoti, o galų gale klientai tikėdamiesi iš jūsų gauti vienos sudėties produktą bet gavę kitokios, gali likti nepatenkinti apsipirkimu pas jus, o jums teks priimti atgal grąžinamą prekę.

APRAŠYMO PAVYZDYS,
NURAŠANT INFORMACIJĄ NUO ETIKETĖS


ITEM DESCRIPTION:
100% COTTON
MACHINE WASH COLD
TUMBLE DRY LOW
MADE IN THE U.S.A.

TRUMPO PREKĖS APRAŠYMO, NURAŠANT INFORMACIJĄ NUO ETIKETĖS, KAINA

IKI 20 PREKIŲ

2 prekė

IKI 100 PREKIŲ

1.5 prekė

VIRŠ 100 PREKIŲ

1 prekė

Platesnis prekių aprašymas internetinėms parduotuvėms

Norint sudominti klientus, prekių aprašymas yra viena svarbiausių detalių, į kurią turėtų atkreipti dėmesį kiekviena internetinė parduotuvė. Nors aprašymai yra ypač svarbu, tačiau daugelis parduotuvių jų nenaudoja ir tai nekelia didelės nuostabos – net ir trumpą prekės aprašymą parašyti užtrunka nemažai laiko, o jei dar turite daugybę prekių? Kartais tampa lengviau juos ignoruoti ir vietoje vertės kūrimo, siūlyti didesnes nuolaidas, kad išlaikyti klientų domėjimąsi jumis. Visgi tai nėra perspektyvu ir už nuolaidas jūs taip pat mokate negautomis pajamomis, kurios dažniausiai sudaro didesnę sumą, nei reikėtų investuoti į kokybišką turinį.

Mes siūlome aprašyti prekes jūsų internetinei parduotuvei. Platesnis prekės aprašymas reiškia, jog prie prekės pateikiama visa informacija nuo prekės etiketės bei aprašomi pagrindiniai daikto ypatumai.

PLATESNIO APRAŠYMO PAVYZDYS


Platesnės apykaklės, baltos spalvos, prailginti vyriški marškinėliai, pagaminti iš 100% medvilnės. Rūbai iš medvilnės pasižymi oro pralaidumu bei geru drėgmės sugėrimu, tad šiuos marškinėlius galima dėvėti įvairiais metų laikais.

Marškinėliai skalbiami 40 laipsnių temperatūroje kartu su šviesiais rūbais, o išskalbus galima džiovinti džiovyklėje.

Modelis nuotraukoje, kurio ūgis 182 cm. ir svoris 84 kg., dėvi L dydžio marškinėlius.

PLATESNIO PREKĖS APRAŠYMO (COPYWRITING) INTERNETINĖMS PARDUOTUVĖMS KAINOS

IKI 20 PREKIŲ

5 prekė

IKI 100 PREKIŲ

4.5 prekė

VIRŠ 100 PREKIŲ

4 prekė

Kūrybiški ir išsamūs prekės aprašymai (copywriting) el. parduotuvėms

Prekiaujant išskirtiniais produktais, ypač svarbu apie juos papasakoti istoriją. Kokybiškos istorijos ne tik leis klientams geriau susipažinti su jūsų preke, tačiau ir jūsų parduotuvė greitai užsitarnaus specialistų vardą. O galbūt jau dabar save tokiais laikote? Galbūt viską žinote iki detalių apie savo produktus? Tačiau jei pažiūrėtumėte kritiškai į savo siūlomas prekes internetinėje parduotuvėje ir jei neturėtumėte visų žinių kurias turite ar lengvai išsirinktume jums reikiamą prekę?

Tik nedaugelis parduotuvių pasakoja istorijas. Tik nedaugelis parduotuvių nori edukuoti savo klientus. Ir tai nėra keista. Tai kainuoja ne tik pinigus, tačiau ir laiką. Neužtenka pateikti tik sausus faktus, kurie nebus įdomūs ir sunkiai perskaitomi. Būdami tikrais profesionalais, net sudėtingiausius dalykus turėtumėte paaiškinti taip, kad pradinukas suprastų apie ką kalbate. Tik tokiu būdu jūs įtrauksite žmones. Tik tokiu būdu informacija, kuria dalinatės, trauks žmones apsilankyti jūsų svetainėje, o kuo daugiau apsilankymų – tuo geriau įsidėmimas vardas bei augantys pardavimai.

Kokybiški, išsamūs ir suprantama forma parašyti tekstai yra investicija į ateitį. Į klientų užsiauginimą. Į klientų edukavimą.

IŠSAMAUS PREKIŲ APRAŠYMO INTERNETINĖMS PARDUOTUVĖMS PAVYZDYS

Jei bent vieną kartą į savo Instagram esi įkėlęs nuotrauką su kedais, tai tu jau prisidedi prie šios kultūros sklidimo ir didelė tikimybė jog didieji brandai atkreipė dėmesį į tave – kokie kedai tau patinka, kokiu kampu juos fotografuoji, kaip tie kedai atrodo nuotraukose ir kiek like‘ų jie surenka. Atsižvelgdami į daugybę socialiniuose tinkluose esančių nuotraukų, adidas sukūrė kedus, kurie ne tik patogūs, ne tik lengvi ir ne tik gerai atrodo gatvėje, tačiau ir tikrai gerai atrodys tavo Instagram profilyje.

Kažkas turbūt nusišypsojo, girdėdamas jog batų kompanija kurdama naujus kedus didelį dėmesį skiria ne kam kitam, tačiau kaip žmonės fotografuoja savo batus. Internetas seniai keičia pasaulį, o socialiniai tinklai kiekvienais metais užima vis didesnę dalį mūsų laiko bei kiekvieną dieną scrollindami telefone įvairias nuotraukas, mes patys juk taip pat nenorime matyti negražių vaizdų? adidas taip pat to nenori ir būtent dėl šios priežasties, brandams nebepakanka galvoti tik apie batų komfortą, kokybę ar gerą išvaizdą vaikščiojant – tai tapo privaloma, tačiau papildomu iššūkiu tampa tai, jog vienu kampu nufotografuotas batas neatrodo taip gerai kaip kitu, o prastesnis vaizdas nuotraukose nevilios ir tavo draugų įsigyti tokius pačius kedus. Todėl brandai naujas prekes kuria taip, kad mums pasidaryti gražią kedų nuotrauką būtų kuo paprasčiau, o su adidas Deerupt susimauti fotografuojant būtų sudėtinga.

adidas Deerupt pavadinimas kilo sujungus du žodžius „disrupt“ ir „erupt“, o jo siluetas sukurtas atsižvelgiant į naujausias tendencijas, tačiau ateities nebūna be praeities, taigi net ir šis futuristinis modelis savyje slepia turtingą adidas istoriją.

Kedams didžiausią unikalumą suteikia visą paviršių dengiantis tinklas, kurio išskirtinumu adidas taip pasitiki, jog dauguma Deerupt kedų neturi gerai matomų logotipų ir vienintelis brandingas yra į akis nekrentantys, mažyčiai logotipai batelio gale ar besislepiantys po tinklu ant liežuvėlio. Šiais laikais šis tinklas atrodo unikalus sprendimas, visgi šią pado sustiprinimo bei smūgių paskirstymo technologiją (vadinamą Dellinger Web) sukūrė bėgikas ir Olimpinis bronzos laimėtojas Bill Dellinger, kurią adidas pirmą kartą panaudojo dar 1979 metais pristatytuose adidas Marathon ir adidas New York bėgimo keduose.

adidas ištobulino Dellinger Web ir su šiuo tinklu padengė ne tik batelio padą, tačiau ir visą paviršių. Šis sprendimas leido sukurti modelį, kuris būtų išskirtinis, tačiau tuo pačiu labai minimalistinis ir leidžiantis kedus derinti prie labai įvairios aprangos – nuo laisvos ir neįpareigojančios iki spindinčios ant raudonojo kilimo. Šie kedai sukurti tikriems miesto fashionistams, kuriems svarbu ne tik kasdieninis patogumas, tačiau ir išskirtinis žavesys.

KŪRYBIŠKO IR IŠSAMAUS PREKIŲ APRAŠYMO (COPYWRITING) INTERNETINĖMS PARDUOTUVĖMS KAINA

50 prekė

Prekių sandėliavimas / 3PL logistika

01

Jei kur nors nuomojatės patalpas, tuomet dažniausiai išsinuomojate didesnį plotą nei jums šiuo metu reikia, atsižvelgdami į galimą augimą ateityje. Taigi tokiu atveju jūs mokate už nenaudojamą plotą.

Sandėliuodami prekes pas mus, jūs visada mokėsite tik už realiai naudojamą plotą.

Jei kur nors nuomojatės savo sandėliavimo patalpas, tuomet dažniausiai išsinuomojate didesnį plotą nei jums šiuo metu reikia, atsižvelgdami į galimą augimą ateityje. Taigi tokiu atveju jūs mokate už nenaudojamą plotą.

Sandėliuodami prekes pas mus, jūs visada mokėsite tik už realiai naudojamą plotą.

02

Jei esate pradedantis verslininkas ir galbūt prekes sandėliuojate namuose, jūs laikui bėgant taip apkraunate savo gyvenamąją erdvę, jog nebebus malonu net pasikviesti draugus. Anksčiau ar vėliau reikės nuomotis sandėliavimui skirtas patalpas, tad ko laukti?

Sandėliuoti pas mus galite nuo keletos iki kelių tūkstančių prekių.

Jei esate pradedantis verslininkas ir galbūt prekes sandėliuojate namuose, jūs laikui bėgant taip apkraunate savo gyvenamąją erdvę, jog nebebus malonu net pasikviesti draugus. Anksčiau ar vėliau reikės nuomotis sandėliavimui skirtas patalpas, tad ko laukti?

Sandėliuoti pas mus galite nuo keletos iki kelių tūkstančių prekių.

03

Augdami jūs susidursite su tuo, jog užpildysite prekėmis šiuo metu naudojamas patalpas ir reikės ieškoti naujos vietos. Peraugsite ir naująją vietą, tad kėlimasis į vis didesnes patalpas bėgant metams tampa nemalonia rutina. Kiekvieną kartą reikės ieškoti naujų patalpų, kurios atitiktų jūsų poreikius, o jas radus – pervežti prekes, naujos tvarkos įvedimas ir visi kiti darbai, kol įsivažiuosite į darbus naujoje vietoje.

Sandėliuojant prekes pas mus, jums nereikės galvoti apie sandėlio ploto kitimą.

Augdami jūs susidursite su tuo, jog užpildysite prekėmis šiuo metu naudojamas patalpas ir reikės ieškoti naujos vietos. Peraugsite ir naująją vietą, tad kėlimasis į vis didesnes patalpas bėgant metams tampa nemalonia rutina. Kiekvieną kartą reikės ieškoti naujų patalpų, kurios atitiktų jūsų poreikius, o jas radus – pervežti prekes, naujos tvarkos įvedimas ir visi kiti darbai, kol įsivažiuosite į darbus naujoje vietoje.

Sandėliuojant prekes pas mus, jums nereikės galvoti apie sandėlio ploto kitimą.

04

Prekių aprašymas ne mažiau svarbus nei prekių nuotraukos. Norint sėkmingai vystyti internetinį verslą, kokybiškas prekių aprašymas (copywriting) ne tik padeda klientui lengviau pasirinkti reikiamą prekę bei tokiu būdu sumažinti grąžinimų procentą, tačiau ir didesnis kiekis žodžių svetainėje lengviau padės rasti jūsų parduotuvę interneto platybėse.

Prekių aprašymo (copywriting) kainos:
Informacija nuo etiketės: nuo 1 € / prekė
Platesnis prekės aprašymas: nuo 4 € / prekė
Kūrybiškas aprašymas: 50 € / prekė

Dažniausiai nedrįstama nuomotis sandėliavimo paslaugas dėl to, jog tai nepatogu. Juk prekiaujant jums reikia matyti prekes, jums reikia jas fotografuoti, aprašyti ar atsakant klientams į užklausas patikrinti prekės funkcijas, o galiausiai sulaukus užsakymo išsiųsti užsakovui. Taigi neturėdami jų šalia, jūs tiesiog negalite atlikti visų šių funkcijų, todėl norėdami suteikti gerą servisą, jūs pririšate save prie verslo.

Sandėliuojant prekes pas mus, jūs galite užsakyti įvairias papildomas paslaugas, tokias kaip prekių fotografavimas, prekių aprašymas (copywriting), prekių talpinimas internetinėse parduotuvėse ar jūsų prekių išsiuntimas klientams, esantiems bet kurioje pasaulio vietoje. Jums nereikės rūpintis nei darbuotojais, nei pačio verslo kasdieniniais procesais.

05

€10 m2 /per mėnesį

* Priklauso nuo prekių, bet paprastai į aukštį skaičiuojama apie 2 m.
* Kaina mokama už realiai užimamą plotą
* Saugomos patalpos
* Uždara teritorija
* Laisvė atvykti ir apžiūrėti sandėliuojamas prekes
* Jokių papildomų mokesčių
* Aiškus kainos skaičiavimas

€10 m2 /per mėnesį

* Priklauso nuo prekių, bet paprastai į aukštį skaičiuojama apie 2 m.
* Kaina mokama už realiai užimamą plotą
* Saugomos patalpos
* Uždara teritorija
* Laisvė atvykti ir apžiūrėti sandėliuojamas prekes
* Jokių papildomų mokesčių
* Aiškus kainos skaičiavimas