Prekių talpinimo į internetines parduotuves paslauga

Kodėl verta rinktis prekių talpinimo į internetines parduotuves paslaugą?

LAIKAS

Kelti prekes į internetinę parduotuvę ar skirtingus marketplace’us yra rutininis ir varginantis darbas, tačiau jei nesukelsite prekių, tai kuo gi jūs prekiausite? Visgi neužtenka tik sukelti prekes – jas reikia kelti greitai ir dažnai. Turėdami prekę rankose ir jos neįkėlę į parduotuvę, jūs galimai prarandate klientą, kuris tuo metu ieško būtent tos prekės, kurios jūs dar nesate patalpinę savo platformoje.

Taigi mes esame pasiruošę maksimaliai greitai ir kokybiškai sukelti jūsų prekes į internetinę parduotuvę ar kitus marketplace’us, tokius kaip eBay, amazon, Etsy ar kiti.

PROFESIONALUMAS

Mes turime daugybės metų patirtį dirbant su internetine prekyba bei prekiaujant per internetines parduotuves, kurios sukurtos ant įvairių platformų, todėl mums nebus naujiena ir jūsų parduotuvės prekių valdymas. Be prekybos per internetines parduotuves, mes taip pat turime daugybę patirties pardavinėjant prekes per eBay, amazon, Etsy bei kitas specifines ir nuo prekių kategorijos priklausančias pardavimo platformas.

Taigi patikėdami mums prekių įkėlimą į jūsų internetines parduotuves ar platformas, galime garantuoti, jog jūs pamiršite bet kokią rutiną ar problemas susijusias su šiuo darbu.

FORMŲ SUKŪRIMAS

Prekiaujant marketplace’uose yra naudojamos prekių aprašymo formos, taigi padėsime sukurti ar matydami galimybes kažką tobulinti, visada teiksime pasiūlymus dėl stilistikos koregavimo.

Mūsų tikslas yra padėti jums daugiau parduoti.

PREKIŲ KĖLIMO Į INTERNETINES PARDUOTUVES KAINOS

IKI 20 PREKIŲ

1.5 prekė / viena platforma

IKI 100 PREKIŲ

1.3 prekė / viena platforma

VIRŠ 100 PREKIŲ

1 prekė / viena platforma