Prekių sandėliavimas / 3PL logistika

MOKĖKITE TIK UŽ NAUDOJAMĄ PLOTĄ

Jei kur nors nuomojatės patalpas, tuomet dažniausiai išsinuomojate didesnį plotą nei jums šiuo metu reikia, atsižvelgdami į galimą augimą ateityje. Taigi tokiu atveju jūs mokate už nenaudojamą plotą.

Sandėliuodami prekes pas mus, jūs visada mokėsite tik už realiai naudojamą plotą.

NEUŽVERSKITE POILSIUI SKIRTŲ ERDVIŲ

Jei esate pradedantis verslininkas ir galbūt prekes sandėliuojate namuose, jūs laikui bėgant taip apkraunate savo gyvenamąją erdvę, jog nebebus malonu net pasikviesti draugus. Anksčiau ar vėliau reikės nuomotis sandėliavimui skirtas patalpas, tad ko laukti?

Sandėliuoti pas mus galite nuo keletos iki kelių tūkstančių prekių.

DAUGYBĖ KITŲ PASLAUGŲ

Dažniausiai nedrįstama nuomotis sandėliavimo paslaugas dėl to, jog tai nepatogu. Juk prekiaujant jums reikia matyti prekes, jums reikia jas fotografuoti, aprašyti ar atsakant klientams į užklausas patikrinti prekės funkcijas, o galiausiai sulaukus užsakymo išsiųsti užsakovui. Taigi neturėdami jų šalia, jūs tiesiog negalite atlikti visų šių funkcijų, todėl norėdami suteikti gerą servisą, jūs pririšate save prie verslo.

Sandėliuojant prekes pas mus, jūs galite užsakyti įvairias papildomas paslaugas, tokias kaip prekių fotografavimas, prekių aprašymas (copywriting), prekių talpinimas internetinėse parduotuvėse ar jūsų prekių išsiuntimas klientams, esantiems bet kurioje pasaulio vietoje. Jums nereikės rūpintis nei darbuotojais, nei pačio verslo kasdieniniais procesais.

NESIRŪPINKITE DĖL SANDĖLIO PLĖTROS

Augdami jūs susidursite su tuo, jog užpildysite prekėmis šiuo metu naudojamas patalpas ir reikės ieškoti naujos vietos. Peraugsite ir naująją vietą, tad kėlimasis į vis didesnes patalpas bėgant metams tampa nemalonia rutina. Kiekvieną kartą reikės ieškoti naujų patalpų, kurios atitiktų jūsų poreikius, o jas radus – pervežti prekes, naujos tvarkos įvedimas ir visi kiti darbai, kol įsivažiuosite į darbus naujoje vietoje.

Sandėliuojant prekes pas mus, jums nereikės galvoti apie sandėlio ploto kitimą.

Kaina

10 m2 /per mėnesį