Prekių fotografavimas

Kodėl verta rinktis prekių fotografavimo paslaugas?

Prekiaudami internetu, jūs pirmiausiai parduodate nuotraukas. Klientai prekes renkasi pagal tai ką mato ir jei tai ką mato, jo nepatraukia jis pirks iš ten, kur prekė atrodys kokybiškesnė. Mes galime fotografuoti prekes jūsų svetainei bei pritaikyti pagal svetainės dizainą. Nuotraukos dydis, formatas, fonas, prekių kampai – visa tai galime aptarti su jumis ir kiekvieną kartą fotografuojant naujas prekes internetinei parduotuvei, jūs gausite vienodo stiliaus nuotraukas

Prekių nuotraukos internetinėms parduotuvėms

Nuotraukos internetinei parduotuvei fotografuojamos pagal iš anksto aptartą stilistiką – koks nuotraukos formatas, kokio fono ar kompozicijos norėtumėte bei kokiais kampais fotografuojamos prekės. Nufotografavę prekes, pateiksime iki 4 retušuotų nuotraukų vienai prekei.

PREKIŲ FOTOGRAFAVIMO KAINOS INTERNETINĖMS PARDUOTUVĖMS

IKI 20 PREKIŲ

4 prekė

IKI 250 PREKIŲ

3.5 prekė

VIRŠ 250 PREKIŲ

3.2 prekė

Nuotraukos socialiniams tinklams

Šiais laikais prekyba internete ir socialiniai tinklai yra lyg vienas bendras ir nedalomas vienetas. Jei jūs užsiimate bet kokia veikla, jūs turite būti šalia savo klientų. Visgi klientai ne visada nori būti šalia jūsų, nes turinys kurį kuriate, nepatraukia dėmesio. Neužtenka talpinti nuotraukas iš interneto ar fotografuotas telefonu – klientai nori matyti kokybišką vaizdą savo naujienų sraute.

Kiekvieną prekę fotografuojame skirtingame fone ar skirtingose kompozicijose, taigi su kiekvienu nauju post’u jūs atkreipsite dėmesį į save. Vienai prekei pateikiame vieną nuotrauką.

PREKIŲ FOTOGRAFAVIMO SOCIALINIAMS TINKLAMS KAINOS

IKI 10 PREKIŲ

7 prekė

IKI 20 PREKIŲ

6.5 prekė

VIRŠ 20 PREKIŲ

6 prekė

Fono iškirpimas (.png)

Priklausomai nuo svetainės dizaino, dažnai prireikia daiktų nuotraukų, kurie neturi fono. Prekių nuotraukos be fono, reiškia lengvesnį produkto įkomponavimą įvairiuose dizainuose ar kompozicijose. Taigi jei jums reikia iškirpto fono (arba vientiso fono, pvz. pagal amazon reikalavimus), mes kokybiškai iškirpsime kiekvieną prekę.

PREKIŲ IŠKIRPIMO IR .PNG NUOTRAUKŲ PARUOŠIMO KAINOS

IKI 20 PREKIŲ

2.5 nuotrauka

IKI 100 PREKIŲ

2 nuotrauka

VIRŠ 100 PREKIŲ

1.5 nuotrauka