Prekių siuntimo ir pakavimo paslaugos internetinėms parduotuvėms

Kodėl verta rinktis prekių išsiuntimo paslaugą?

Jei jūs neseniai pradėjote prekybą internetu ir daugelį darbų atliekate vienas ar keliese, turbūt nesvetimas jausmas, kuomet atsiranda poreikis pailsėti ir norėtųsi kažkur išvažiuoti, tačiau išvažiavimas reiškia tai, jog kurį laiką niekas negalės išsiųsti prekių – jūsų verslas sustoja.

Jei esate verslas, kuris jau samdo darbuotojus ir savininkui lyg ir turėtų sumažėti rūpesčių, tačiau realybė tampa ne ką lengvesnė nei pradedantiesiems – darbas su darbuotojais reiškia jų atostogas, biuletenius ar daugelį kitų asmeninių reikalų dėl ko gali nukentėti siuntų išsiuntimo kokybė bei laikas.

Visgi laikai keičiasi ir prekyba nebūtinai turi reikšti kasdieninį darbą. Visa tai galima patikėti tiems, kurie tuo užsiima daugybę metų. Mes supakuosime ir išsiųsime užsakymus jūsų klientams ir jums nereikės rūpintis nei darbuotojais, nei atostogomis, nei bet kokiomis kitomis problemomis ir mokėsite tik už realų išsiunčiamų siuntų kiekį. Nebuvo užsakymų visą mėnesį? Nenusiminkite, niekuo nerizikuojate ir nebus jokių mokesčių. Išaugo užsakymų kiekis prieš šventes? Nesirūpinkite padidėjusiu krūviu, mes viskuo pasirūpinsime.

Mes ne tik išsiųsime jūsų siuntas, tačiau pasirūpinsime ir pakavimo priemonėmis, ir netgi kurjeriais (nors tuo pačiu paliekama galimybė kad atvažiuotų jūsų kurjeriai ir jiems paruošime siuntas).

SIUNTŲ PAKAVIMO IR PERDAVIMO KURJERIAMS PASLAUGOS KAINA

IKI 100 PREKIŲ

per mėnesį

1.5 siunta


Iki 5 prekių siuntoje be papildomo mokesčio, jei vienoje pakuotėje daugiau nei 5 prekės, papildomos prekės kaina €0.20

IKI 500 SIUNTŲ

per mėnesį

1.2 siunta


Iki 5 prekių siuntoje be papildomo mokesčio, jei vienoje pakuotėje daugiau nei 5 prekės, papildomos prekės kaina €0.15

VIRŠ 500 SIUNTŲ

per mėnesį

1 siunta


Iki 5 prekių siuntoje be papildomo mokesčio, jei vienoje pakuotėje daugiau nei 5 prekės, papildomos prekės kaina €0.10